سبد خرید 0

منابع آزمون کارشناسی ارشد میکروب‌شناسی

رشته میکروب‌ شناسی یکی از رشته‌های زیرگروه علوم آزمایشگاهی 3 است. منابع معرفی شده سازمان سنجش پزشکی برای آزمون کارشناسی ارشد میکروب‌شناسی در جدول زیر ذکر شده است. اما با توجه و تعداد و حجم بالای منابع در ادامه منابع توصیه شده توسط اساتید محترم و رتبه‌های برتر در اختیار داوطلبان عزیز قرار داده می‌شود، تا با اطمینان خاطر و مطالعه منابع کم حجم کنکوری که در عین حال پوشش بالایی دارند، بتوانند با موفقیت آزمون کارشناسی ارشد را پشت سر بگذارند.

منابع فوق با آن‌که از از معتبرترین کتب در زمینه‌های مختلف هستند، اما برای یک داوطلب کنکوری و در یک بازه زمانی کوتاه مطالعه و تسلط کامل بر این منابع بسیار دشوار است. در این مقاله ما قصد داریم براساس تجربیات خود و نظرات اساتید محترم و همچنین توصیه‌های رتبه‌های برتر بهترین منابع موجود را به شما معرفی کنیم. اغلب این منابع حجم پایین داشته اما در عین حال پوشش بالایی دارند و از نظر قیمت هم برای داوطلبان مقرون به صرفه است.

1- صفرتاصد ویروس‌شناسی پزشکی

صفرتاصد ویروس‌شناسی دکتر شکری مقدم براساس کتاب ویروس شناسی جاوتز و ویروس‌شناسی زینسر که منابع معرفی شده از سوی سازمان سنجش هستند نگارش شده است.


خرید صفرتاصد ویروس‌شناسی

2- صفرتاصد باکتری‌شناسی پزشکی

اشتراک گذاری:

مطالب زیر را حتما مطالعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید

keyboard_arrow_up